MÍSTO, KAM SE BUDETE CHTÍT VRACET.

Radostné chvíle všedních dní i velké události plné radosti, spojte je s chutí výjimečného jídla, spojte je s naší restaurací.

CJ26 je místo, které spojuje kvalitní a čerstvé suroviny s domácí atmosférou.

Místo, kam nepřicházíte jen za jídlem od kuchařů se zkušeností z michelinských restaurací, ale za zážitkem a radostí.

O NÁS

KAREL CALDR

Začínal v roce 2004 v pražském hotelu Four Seasons v restauraci Allegro. Až do roku 2020 a otevření konceptu CJ26 restaurant nabíral zkušenosti nejen v Čechách, ale i Francii, pod hlavičkou Four Seasons, kde se učil od mistrů svého řemesla. Od kuchaře se propracoval k zástupu šéfkuchaře a od roku 2017 se stal šéfem kuchyně v pražském Pastaři. Jídlo ho skutečně baví a doufá, že hosty bude bavit stejně tak.

MILAN POLANECKÝ

Se s Karlem Caldrem potkal při svém působení v hotelu Four Seasons, kde pracoval nejen v restauraci Allegro, ale i CottoCrudo, kde se vzdělával v oblasti vína a začal pomáhat jako zástup sommeliéra. Díky svým znalostem v roce 2015 nastoupil do, dnes již michelinské, restaurace Field na pozici sommeliéra a asistenta managera. O pět let později přijal nabídku na spoluúčast v otevření CJ26. Jak sám říká, nejednalo se o lehké rozhodnutí, ale výzva byla natolik zajímavá, že se téměř nedala odmítnout.

JAN JANDOVSKÝ

Je obchodní složkou týmu, otevřít si vlastní restauraci bylo jeho snem už mnoho let. Zkušenosti ohledně businessu sbíral v mnoha různých sférách a v roce 2020 si svůj sen v podobě CJ26 konečně splnil.